Xiaomi Mi CC 9/mi.com

Xiaomi dnes prostřednictvím portálu Weibo ohlásilo představení nového smartphonu Mi CC9 Pro, který přinese ty nejlepší technologie ve starém-známém těle.

Těšit se můžeme především na fantastickou kombinaci až 5 kamer na zadní straně, informuje portál AndroidAuthority..

Kompletní specifikace zatím nevíme, ale dozvíme se je již 5. listopadu na oficiálním představení, kde bychom po jejím boku měli vidět i nový televizor páté generace z dílny Xiaomi. Nás ale tentokrát zaujal právě smartphone Xiaomi Mi CC9 Pro, který nabídne tu nejlepší výbavu, jakou Xiaomi aktuální disponuje.

Weibo

Xiaomi Mi CC9 Pro tedy přijde až s pěticí snímačů na zadní straně. Hlavní snímač bude disponovat rozlišením 108 MPx a bude stejný, jako v případě revolučního smartphonu Mi MIX Alpha. Další ze snímačů nabídne až 5-násobný optický zoom, takže se zřejmě dočkáme periskopického přibližování jako v zařízeních Huawei P30 Pro nebo OPPO Reno 10x Zoom Edition.

Třetí ze snímačů se bude využívat při horších světelných podmínkách a dvojice zbývajících čoček bude zřejmě používaná při širokoúhlých fotografiích a při makro záběrech, píše GSMarena. Očekávat můžeme i 30W rychlé nabíjení.

Zdroj: AndroidAuthority, GSMarena, Weibo

0
Uložit článek
Komentovat ( 0 )