Xiaomi

Společnost Xiaomi má v kategorii smart hodinek zajímavý kousek, který je o dost odlišný od toho, na co jsme si při výrobci zvykli.

Pod vlastní značkou Mijia prodává hodinky Xiaomi míjí Quartz Watch, které spojují nádherný klasický design se smart funkcemi. V černém provedení tě vyjdou na 1200 korun.

Koupit hybridní hodinky Xiaomi Mijia Quartz Watch za 1200 korun

Smart hodinky či fitness náramky mají jednu velkou nevýhodu a to, že je třeba neustále nabíjet. Proto se na trhu objevují různé hybridní verze, které spojují klasický analogový vzhled se smart funkcemi. Přesně takové jsou i hodinky od Xiaomi, které zároveň patří mezi ty levnější na trhu. Průměr ciferníku je 40 mm a má klasické ručičky, které svůj ukazatel času automaticky mění podle aktuální polohy (časová pásma).

Pod klasickým ciferníkem je umístěn ještě jeden, který rovněž ručičkou ukazuje počet kroků. Propojení probíhá klasicky přes Bluetooth 4.0 a přes speciální aplikaci lze nastavit upozorňování (vibracemi) při příchozím hovoru, ale také i budík.

Půlroční výdrž a voděodolnost

Velkým lákadlem při těchto hodinkách je i jejich výdrž, která podle výrobce dosahuje až půl roku, což je vzhledem k funkcím velmi slušné. Napájeny jsou jednou klasickou baterií CR2430 a její výměna je jednoduchá. S hmotností 42 gramů a koženým řemínkem bude navíc i jejich nošení velmi příjemné. Potěší také voděodolnost IP67, díky níž nemusíš hodinky stále dávat dolů z ruky i tehdy, když se jdeš jen umýt.

0
Uložit článek
Komentovat ( 0 )