Reel/YouTube

I přesto, že šesté pokračování GTA ještě nebylo oficiálně potvrzeno, všichni fanoušci věří v příchod spolu s novou generací konzolí.

Tomu dokonale nasvědčují i všechny dosavadní úniky, které poodhalují místa, na kterých by se měl příběh GTA 6 odehrávat.

K utvrzení těchto dohadů přispěl i jeden z vývojářů společnosti Rockstar, informuje portál Gamerant. Zaměstnanci Rockstaru totiž dostali velmi milý vánoční dárek, jehož obsahem byly různé odznaky s logem společnosti či logy některých her.

Jeden ze zaměstnanců se o tento dárek podělil se světem i prostřednictvím sociální sítě Twitter a všímavý fanouškům nebylo třeba mnoho času, aby mezi odznaky našli propojení na dosavadní leaky o GTA 6.

Reddit

V únicích o nové GTA hře se dosud mluvilo o tom, že značná část příběhu by měla odehrávat v Jižní Americe, informuje portál Dexerto. Kromě toho by se měli hráči podívat i na staré známé místa, jako Liberty City, Vice City či San Fierro. Vánoční dárek pro zaměstnance studia Rockstar však obsahoval jedno logo, jehož pozadí tvořila právě Kolumbijská vlajka a také další logo, které mělo pozadí tvořené jamajskou vlajkou.

Návrh mapy pro GTA VI. Zdroj: REALITYDESIGNS

Možná tyto odznaky vůbec nic neznamenají, možná odkazují na úplně jiné projekty studia Rockstar, no paradoxem je, že zaměstnanec, který zmíněnou fotografii přidal na svůj Twitter, po pár hodinách svůj profil nastavil jako soukromý, protože na internetu se ohledně jeho fotografie rozvířily obrovské debaty . Většina hráčů si myslí, že GTA 6 už je ve vývoji dokonce i poslední rozšíření pro GTA 5 s názvem Diamond Heist odkazuje na Jižní Ameriku a někteří tvrdí, že z posledního rozšíření GTA 5 dokázali zjistit přesný datum vydání GTA 6.

0
Uložit článek
Komentovat ( 0 )