Corridor/YouTube

Robotizaci pociťujeme stále více nejen v průmyslu, ale také v mnoha jiných oblastech, kde člověka mohou jednoho dne nahradit roboty.

Na bitevním poli přitom mohou nahradit i vojáky a jedna společnost z Bostonu je ve vývoji humanoidních robotů pořádně napřed. Její práci ale parodují na YouTube tvůrci z Bosstown Dynamics, kteří zveřejnili další zábavné CGI video s vojenským robotem během výcviku.

Zatímco originální videa od Boston Dynamics ukazují vyspělost jejich robotů, parodie od Corridor Digital berou tuto oblast se špetkou humoru. Nejednou jsme z produkce tohoto studia viděli zábavné videa, která parodovala právě takové roboty, avšak místo reálných modelů pracuje studio se CGI technologií. Pomocí tohoto nástroje ale dokáže vytvořit realistické záběry, které dokáží mnohých zmást.

Nejnovější video zobrazuje vojenského robota ve výcviku, který musel zvládat mnohé kritické situace a nátlak se zbraněmi v rukou. Kromě obyčejné pistole si vyzkoušel i brokovnici a další zbraně, ale jak se nakonec ukázalo, i jemu může protéct pohár trpělivosti. Po několika cvičných cílech už nedokázal ublížit robotickému psovi, jehož zachránil a vzepřel se rozkazem.

0
Uložit článek
Komentovat ( 0 )