The Fast Saga/YouTube

Byl rok 2001, do kin přicházela akční novinka pro milovníky rychlosti a tuningu.

Dominic Toretto a Brian O’Connor začali psát příběh, který si přitáhl pozornost celého světa. Filmová novinka The Fast and the Furious ve stylu NFS: Underground se o 2 roky později dočkala dalšího skvělého pokračování, od kterého však už odbočila třetí část odehrávající se v Japonsku. A mnozí dobře víme, jak pokračovalo Rychle a zběsile dále. Akční trhák plný rychlých aut se postupně přeměnil na boj proti zločincům, kde bylo hlavním úkolem chytit „špatného chlapa“.

Nyní tu máme další pokračování. Rychle a zběsile 9 se nám odhalí během tohoto léta, ale ještě předtím stihli tvůrci zklamat fanoušky novým trailerem, který skrývá nenápadné překvapení, informuje The Verge.

Nová část se pomalu, ale jistě blíží do kin. Rychle a Zběsile už ale dávno ztratilo svůj původní status. Přestože je někdy v nejlepším vhodné skončit, tato filmová série toto pravidlo zřejmě nezná. Po 19 letech od premiéry prvního dílu se tak diváci dočkají již 9. části, která chce ohromit novou zápletkou, ale navazuje na myšlenku posledních částí, a to „chytit špatného chlapa“. Opět samozřejmě nebudou chybět rychlá auta a známé herecké osazenstvo, které obohatí několik nových tváří. Přidal se i John Cena či Cardi B.

Rychle a Zběsile pokračuje dál. Už podeváté

Tentokrát to ale Rychle a Zběsile bráno jiným způsobem. Odehrává se v jakési jiné dimenzi, kde mnohým neznámý RED Hydrogen prorazil. Pro nezainteresovaných, RED Hydrogen je smartphone s Androidem, který se před pár lety zdál být jako velká revoluce s holografickým displejem, sliboval skvělý fotoaparát a výkon, či množství dalších vymožeností. Sliby se však nenaplnily. První a zřejmě i poslední pokus výrobce profesionálních kamer o vlastní smartphone skončil fiaskem.

Hydrogen nenaplnil očekávání, sklidil velkou kritiku a v době, kdy mnozí procházeli na tenké rámečky displeje, měl stále obří konstrukci s podivným tvary (kromě toho i neaktuální čipset). Smartphone, za který si výrobce ptal příliš mnoho peněz, upadl do zapomnění dříve než stihl prorazit.

The Fast Saga/YouTube

Společnost RED ukončila tento projekt v říjnu minulého roku, ale zřejmě nikomu to nepřišlo líto. Na výběr už ale neměli tvůrci Rychle a Zběsile, kde se zařízení objevilo od začátku natáčení v mnoha klíčových scénách.

Dokonce ho má i Dominic Toretto jako radar na své palubovce a nechybí ani v Hanovém autě. Bylo už však pozdě. Krátká éra tohoto smartphonu skončila, ale film musel pokračovat dál.

The Fast Saga/YouTube

Proto ho má téměř každý herec, což odhaluje i nový trailer na Rychle a Zběsile 9, informuje TechRadar. A pokud bychom měli vyjádřit osud této filmové série názvem smartphonu, byl by to právě RED Hydrogen, který zpočátku ukázal něco nového, ale později se z něj stala nezáživná technika s množstvím nedokonalostí.

A abychom nezapomněli, narozdíl od tohoto smartphonu, který se již do světa techniky pravděpodobně nikdy znovu nevrátí, Han, který se poprvé objevil v Rychle a zběsile: Tokijská jízda, je opět na scéně. Znovu.

Nebudu tě však dále zdržovat, raději si shlédni novou upoutávku na 9. část série, ale připrav se na pořádnou dávku další akce a přehnaných scén, v nichž auta padají z útesů a náklaďáky létají vzduchem.

0
Uložit článek
Komentovat ( 0 )