Twitter

Od představení elektrického pick-upu Tesly uplynulo už několik měsíců.

Budoucí majitelé si na svůj Cybetruck ještě nějaký ten čas počkají, ale skuteční fanoušci si nyní mohou pořídit nový merch s logem tohoto futuristického vozu. Tesla se při návrhu trička nechala trochu unést a z nevydařené demonstrace odolnosti oken pick-upu Cybertruck udělala i vtipné tričko, informuje Electrek.

Tesla nabízí svým zákazníkům a fanouškům značky několik doplňků, které si mohou koupit v internetovém obchodě společnosti. Tam nyní přibyly nové produkty, které se nesou ve stylu Cybertrucku. Celkově jsou dostupné 3 novinky, a to mikina (1580 korun), tričko (780 korun) a kšiltovka (550 korun), které připomínají tuto elektrickou novinku firmy. Největším překvapením je samotné tričko, na kterém se designéři rozhodli znázornit rozbité okno z prezentace pick-upu.

Společnost má přitom v nabídce několik stylových doplňků, včetně šálků, dalšího oblečení a samozřejmě nechybí ani modely její známých elektromobilů. V minulosti jsme se setkali i se surfem Tesly, powebankou s bezdrátovým nabíjením pro smartphony či powerbankou ve stylu nabíječky Supercharger a dalšími produkty.

Zdroj: Electrek, Tesla

0
Uložit článek
Komentovat ( 0 )