YouTube / Screenshot

"RIP Samsung", vzkázal Roberto De Jesus Escobar Gaviria, biologický bratr dobře známého drogového barona Pabla Escobara, Samsungu prostřednictvím videa zveřejněného na Youtube.

Podle YouTubera Mrwhosetheboss, kterému se podařilo získat smartphone Escobar Fold 2, je nový skládací telefon od firmy Escobar, Inc. jen Samsung Galaxy Fold se zlatou fólií.

Escobar Fold 2 je následovníkem smartphonu Escobar Fold 1, které samo o sobě vypadalo podezřele podobně jako Royole FlexPai. Smartphone Escobar Fold 1 stále nebyl nikomu doručen, takže oznámení Fold 2 bylo přinejmenším zvláštní, informuje Android Authority.

Ještě zvláštnější je však počáteční cena Escobar Fold 2, jen 399 dolarů. Cena Galaxy Fold přitom začíná na částce téměř 2000 dolarů. Royole FlexPai měl také čtyřmístnou částku, jeho „kopie“ Escobar Fold 1 však stála překvapivě pouze 349 dolarů.

Escobar Inc official/YouTube

Jak jsme již ale zmínili, Escobar Fold 1 nebyl ve skutečnosti nikdy doručen, přesto, že společnost Escobar, Inc. něj už od prosince 2019 přijímala objednávky.

Telefon s názvem Escobar Fold 2 pochází od Roberta De Jesus Escobar Gaviria, který říká, že jeho misí je „zničit Apple a Samsung“. Jeho strategie zjevně spočívá v koupi zbývajících Galaxy Fold z minulého roku a jeho prodeji veřejnosti za velmi nízké ceny.

 

„Escobar Fold 2 je nákup nadbytečných kusů Samsung Galaxy Fold. Koupili jsme hodně z nich od maloobchodníků a velkoobchodníků, kteří je nedokázali prodat klientům, „napsal Roberto v listu zákazníkovi, kterému bude Escobar Fold 2 doručen, informuje PC mag.

YouTube / Screenshot

V listě Escobar také varuje, že zařízení Fold 2 nemá žádnou oficiální záruku společnosti Samsung. „Oni (Samsung) nás ve skutečnosti nenávidí a my také nenávidíme Samsung,“ dodává.

O smartphonu Escobar Fold 2 a jeho vlastnostech jsme již psali v našem článku. Upozornili jsme v něm i na riziko nedoručení po zkušenostech s jeho předchůdcem Fold 1. Videa YouTuber s tímto smartphonem v ruce však mohou alespoň mírně uklidnit obavy potenciálních zájemců.

Fold 2 má téměř identické vlastnosti

Kromě zlaté konstrukce dostal stejný vnější Super AMOLED displej a vnitřní ohebný panel jako Galaxy Fold. Ačkoli menší z dvojice s pozadím, na kterém je usmívající se Pablo Escobar, má uvedenou úhlopříčku 6 „, nevypadá být větší než 4,6-palcový panel, který využil Samsung. Nabízí i totožné specifikace procesoru, kterým je Snapdragon 855 s 8/12 GB RAM a vnitřní paměť má 128 GB / 512 GB.

Nechybí ani stejná 4 380 mAh baterie, snímač otisků prstů na boku, ale dostal o jeden selfie objektiv méně než skládací model Samsungu. Escobar Fold 2 má totiž celkově 5 fotoaparátů, jejichž rozlišení a vlastnosti jsou však opět stejné jako u Galaxy Fold+

0
Uložit článek
Komentovat ( 0 )