Foto: Facebook.com (North Canton City Schools)

Patti Rumfola v roce 2013 zemřela, nález si však převzali její děti.

Na střední škole v americkém Ohiu našel školník Chas Pyle kabelku, kterou v roce 1957 ztratila jedna studentka. Červená kabelka se nacházela za lištou mezi skříňkou a zdí. Představitelé školního obvodu North Canton zveřejnili fotografie s cílem najít její majitelku.

Po čase zjistili, že jí byla bývalá studentka Patti Rumfola, která však v roce 2013 zemřela. Škole se podařilo zkontaktovat se s jejími pěti dětmi, které se setkaly, otevřely kabelku a „mohli nahlédnout do života jejich matky, kdy byla teenagerkou na Hoover High School“, informovali zástupci školy na sociální síti Facebook.

 

Some of you may remember the purse that was discovered at North Canton Middle School last spring. The purse belonged to…

Uverejnil používateľ North Canton City Schools Štvrtok 13. februára 2020

 

Taška byla plná zajímavých věcí

V tašce bylo například 26 centů, hřeben, make-up, rtěnku, průkaz do knihovny, černobílé fotografie přátel, rodiny či psa. Jedna z nich pocházela z roku 1950. „Patti. Hodně štěstí senzační dívce a kamarádce. Bonnie,“ bylo napsáno na jedné z fotek. Studentka měla v kabelce i rozpis školních fotbalových zápasů z roku 1956, přičemž některé z nich měla označené.

Rumfola dokončila školu v roce 1960 a stala se učitelkou. V roce 1980 se jejím manželem stal John G. Michele, který zemřel dříve než ona.

0
Uložit článek
Komentovat ( 0 )