Apple

Apple spustil pro některé země prodej dvou novinek, extrémně výkonného počítače Mac Pro a nádherného 6K Retina displeje Pro Display XRD.

Ceny za příslušenství k těmto novinkám jsou však znovu pořádně přestřelené, informuje TheVerge.

První prodávanou novinkou je dosud nejlepší monitor od Apple, který má velikost 32 „, nabízí 6K rozlišení a technologii Retina. Základní cenovka je 140 000 korun, ale monitor může být překryt speciální matnou vrstvou s nano-texturou, která navýší cenovku o rovných 25 000 korun. největším paradoxem je, že takový monitor za téměř 165 000 korun můžeš čistit pouze pomocí speciálního leštícího hadříku, kterou ti Apple přibalí do krabice, v tomto případě naštěstí zdarma.

V prípade, že sa handrička poškodí, alebo stratí, budeš musieť na jej náhradu kontaktovať linku podpory Apple. Handričku jednoducho nikde nekúpiš a toto bude jediný spôsob, ako ju získať. Apple tiež v príručke uvádza, ako sa o monitor s nano-textúrou starať, rovnako ako sa starať aj o čistiacu handričku. Zaskočiť ťa však môže cena stojanu na monitor, ktorý vyjde na 1099 €.

V případě, že se hadřík poškodí, nebo ztratí, budeš muset na její náhradu kontaktovat linku podpory Apple. Hadřík jednoduše nikde nekoupíš a toto bude jediný způsob, jak ji získat. Apple také v příručce uvádí, jak se o monitor s nano-texturou starat, stejně jako se starat i o čistící hadřík. Zaskočit tě však může cena stojanu na monitor, který vyjde na 28 000 korun.

Apple

Co se týče ceny příslušenství, hůře na tom je už jen nový Mac Pro, jak informuje portál MacRumors, za počítačovou skříň, která se oproti té standardní liší pouze v tom, že má na spodní straně místo nožiček kolečka, zaplatíš o několik tisíce korun více . V Evropě je to přesně 12 000 korun, což je za čtyři kolečka pořádně přehnaná cenovka. Toto vylepšení má usnadnit případné přesouvání nového produktu.

Apple
0
Uložit článek
Komentovat ( 0 )