Foto: MovieStillsDB

Kouzelnický svět Harryho Pottera se opět rozšíří - o třetí díl fantastické zvěře.

Fanoušci nejslavnějšího čaroděje všech dob se již brzy dočkají dalšího filmu inspirovaného magickým světem spisovatelky J. K. Rowlingové. Série Fantastické zvěře má dočkat minimálně pěti filmů a poté, co jsme v kinech už první dva vidět mohli, na řadě je třetí.

Jaký podtitul bude projekt Fantastické zvěře 3 nést, zatím není známo. Jisté však je, že jeho produkce odstartuje už na jaře příštího roku. V kinech se pak nový film ze světa Harryho Pottera objeví v listopadu 2021. Informoval o tom portál Unilad.

Zdá se tedy, že skupina tvůrců této série, v jejímž čele stojí jako hlavní scenáristka samotná autorka Pottera, spisovatelka Rowlingová, si dává na čas a po odfláknutý Grindelwalových zločinech, chce fanouškům přinést uspokojivý kouzelnický zážitek s množstvím efektů, ještě fantastičtějšími fantastickou zvěří, no zejména příběh, který ohromí diváky i kritiky. A i proto bychom se podle informací portálu Deadline měli podívat opět do dalších dosud neprobádaných čarodějnických míst a mnoho částí trojky se bude odehrávat v brazilském Rio de Janeiro.

Herecký ansámbl fantastické zvěře. Foto: MovieStillsDB

Co se týče hereckého obsazení, opět se můžeme těšit na Eddieho Redmayna jako mloka Scamandera, houževnatého milovníka a ochránce fantastických zvěří, Jude Lawa jako profesora Albuse Brumbála, vrátí se i Johnny Depp jako černokněžník Grindelwald, Ezra Miller jako Credence/Aurelius Brumbál a oblíbená dvojice Alison Sudol (Queenie Goldstein) a Dan Fogler (Jacob Kowalski).

Fantastických zvěří s pořadovým číslem 3 a zatím neznámým podtitulem jsme se měli původně dočkat už příští rok. Produkce však nakonec byla odložena a stanoven byl nový datum premiéry na 12. listopad 2021.

0
Uložit článek
Komentovat ( 0 )