Matrix

Foto: moviestillsdb.com

Čtvrté pokračování začíná rýsovat.

Kultovní trilogie Matrix se může těšit ohlášený čtvrtému pokračování. Podrobnostmi o ději se nechme překvapit, podle slov představitele hlavního hrdiny tento velkolepý návrat však, jak uvádí portál Unilad, bude stát za to.

Po počátečních dohadech bylo ostatně potvrzených několik informací, které zaručeně potěšily každého fanouška Matrixu.

Čtvrté pokračování vznikne pod taktovkou jeho tvůrkyně, režisérky Lany Wachowski. Navíc v hlavních rolích uvidíme původních ikonických herců Keanu Reevese a Carrie-Anne Moss, jako Nea a Trinity.

Foto: MovieStillsDB

Představitel Nea, Keanu Reeves, si už mezitím stihl přečíst svůj scénář a podle jeho slov se máme opravdu na co těšit. V rozhovoru televizní show novinářky Nischell Turner herec neskrýval své nadšení z připravované snímky.

„Je velmi ambiciózní,“ prozradil Keanu o scénáři. Natáčení filmu o chvíli začne a proto se herci i štáb připravují. Návrat Matrixu na stříbrné plátna těší i samotnou režisérku.

„Jsem velmi ráda, že se tyto postavy vrátily do mého života a jsem vděčná za další možnost pracovat se svými přáteli,“ uvedla Wachowski.

Foto: MovieStillsDB

Za všemi předchozími díly stála režisérská dvojice Wachowski a stejné vždy zůstávalo i hlavní obsazení postav. Je tedy o to výjimečnější, že se původní teorie o obsazení jiného herce do hlavní role nestaly realitou.

I když se to mnohým z nás nezdá, letos uběhlo již 20 let od premiéry první části a v následujících dvou jsme sledovali vývoj charakterů oblíbených postav. Jak bude pokračovat se dozvíme již v roce 2020, kdy Matrix 4 dorazí do kin.

Unilad
0
Uložit článek
Komentovat ( 0 )