Foto: Fox

Seriálu Simpsonovi opět vyšla předpověď. Alespoň podle fanoušků.

Seriál Simpsonovi se vysílá již od roku 1989 a za ten čas mohli lidé vidět v 31. sériích až 673 epizod. Tvůrci seriálu se snaží do příběhů zakomponovat několik předpovědi, z nichž se jim i mnohé naplnili. Za všechny můžeme uvést zvolení Donalda Trumpa za prezidenta, či Gretu Thunberg. Nejnovější si však fanoušci všimli, že Simpsonovi předpověděli i příchod koronaviru.

Samozřejmě, předpověď nevyšla do úplných detailů, ale to nikomu nevadí. Virus chřipky se šíří z Japonska, konkrétně z města Osaka a nakazí se jím téměř všichni obyvatelé městečka Springfield.

Jak informuje portál Deadline, v epizodě s názvem Osaka Flu z roku 1993 přijde do Ameriky kontaminovaná krabice. Zaměstnanec ve firmě v Japonsku řekne: „Prosím neříkejte šéfovi že mám chřipku.“ Potom zakašle do krabice, do které balil odšťavovač a pošle virus do Springfieldu.

Sice virus v epizodě pochází z Osaky a nikoli z čínského Wu-chan, uživatelé Twitteru okamžitě začali příspěvek sdílet a tvrdit, že Simpsonovým se opět podařilo předpovídat budoucnost.

Epizoda je stará 27 let, ale nyní je stále vysoce aktuální. Pro upřesnění je ale třeba dodat, že stylem, jak se přenesl virus chřipky z Osaky v epizodě, je v současnosti ve spojitosti s koronavirus nemožné. Pokud by zásilku z Číny skutečně balil někdo nakažený virem, zatímco by takový balík přišel na Slovensko, virus by už nežil. Více o tom si můžete přečíst v našem starším článku.

 

0
Uložit článek
Komentovat ( 0 )