Ilustračná foto: Pexels

Používání Netflixu bude příjemnější.

Ať je streamovací služba Netflix mezi fanoušky filmů a seriálů jakkoli oblíbená, jedna její funkce předplatitelům šla doslova na nervy. Nyní ji ale nejznámější z streamovacích služeb konečně umožňuje vypnout.

O novince informoval na svém webu portál Tech Radar a všimli si ji i stálí předplatitelé Netflixu.

Automatickému přehrávání je konec

Funkci automatického přehrávání na hlavní stránce streamovací služby zpočátku těšila každého z nás. Čím častěji však docházelo k prodlužování měsíčního předplatného, tím více jsme byli na uživatelské rozhraní zvyklí a věděli jsme, co můžeme od Netflix a jeho nabídky očekávat. Automatické přehrávání upoutávek nám proto přišlo víceméně zbytečné a tuto funkci si zřejmě užívají jen začátečníci se streamovaným obsahem.

Nyní ale Netflix přišel s možností toto automatické přehrávání vypnout, což přivítá každý jeden předplatitel služby. Kromě tohoto si může vypnout i automatické přehrávání dalšího dílu seriálu po skončení toho předchozího. Už tak nebudete Netflix „nuceni“ dívat seriál od začátku do konce.

Automatické přehrávání vypnete jednoduše v nastaveních svého uživatelského profilu. Stačí se přihlásit do aplikace, přejít do pravého horního rohu k ikonce přihlášeného profilu a odkliknout zaškrtnuté políčko s automatickým přehráváním.

Foto: Netflix (prinscreen Interez.sk)

Nastavené vypnuté automatické přehrávání se následně uloží ve všech zařízeních i profilech, které jsou k účtu přiřazeny. Nastavení lze také stejně změnit z kteréhokoliv zařízení, přes které si oblíbenou streamovací službu užíváte.

0
Uložit článek
Komentovat ( 0 )