foto: MoviestillsDB

Pokud jste shlédli oblíbený seriál, zde je několik tipů na novinky, které dorazí na obrazovky již brzy.

Rok 2020 přinese již od svého počátku několik očekávaných seriálů, které vám nedovolí odpoutat se od obrazovek. Pokud jsou seriály vaší vášní, těchto 10 byste si neměli nechat ujít.

Závěr tohoto roku se nesl ve znamení novinky z dílny Netflixu, která se okamžitě zařadila na první místa žebříčků hodnocení a svými kvalitami si získala množství fanoušků. Zaklínač se stal okamžitě novým seriálovým hitem. S novým rokem přicházejí i nové seriály, které přinesou oblíbené streamovací služby. Podívejme se na to nejlepší, co nás v seriálovém světě čeká.

Nový papež / The New Pope

Po úspěšném seriálu Mladý papež (The Young Pope) z dílny Paola Sorrentina a HBO Europe přicházejí tvůrci s pokračováním s názvem Nový papež (The New Pope). Pius XIII. je v kómatu a na jeho místo papeže je dosazen anglický aristokrat, který nese jméno Jan Pavel III. Ten však ukrývá tajemství a brzy zjišťuje, že nahradit svého předchůdce nebude vůbec jednoduché. Kromě toho se začínají vynořovat různé skandály a nechybí ani šokující zjištění.

V hlavní roli se opět představí Jude Law a kromě něj uvidíme například i Johna Malkoviche, Stefana Accorsiho či Sharon Stone. Zda se mu podaří trumfnout vysokou laťku, kterou nastolil Mladý papež, můžeme posoudit už od 10. ledna prostřednictvím streamovací služby HBO GO nebo 14. ledna 2020 na HBO.

Outsider / The Outsider

HBO slibuje horké seriálové novinky hned od začátku roku. Kromě Nového papeže se můžeme těšit na deseti dílný seriál The Outsider, natočený podle stejnojmenné knižní předlohy Stephena Kinga. Příběh sleduje policejního detektiva, který má za úkol vyšetřit krutou vraždu pouze 11-letého chlapce, jehož tělo bylo nalezeno znetvořené v lese.

Případ nabírá stále více tajemna a mystičnosti, až se nakonec detektiv rozhodne na pomoc oslovit soukromou vyšetřovatelku, která při své práci používá nadpřirozené schopnosti. Seriál si můžeme vychutnat již od 13. ledna na HBO a HBO GO.

Star Trek: Picard

Portál IMDb zařadil mezi nejočekávanější seriál roku 2020 spin-off Star Treku. Časově je zasazen 20 let po Nové generaci. Sledujeme tedy kapitána Jeana Luc-Picarda, který již vede klidný život v důchodu. Jeho minulost se mu však neustále vrací, zvláště když potkává mladou tajemnou ženu, která potřebuje pomoc.

CBS přinese na obrazovky seriál ze světa oblíbeného sci-fi už 23. ledna 2020. Dostupná bude na streamovacích službách Amazonu.

The Walking Dead: World Beyond

Na obrazovky přichází i spin-off seriálu The Walking Dead. Postapokalyptická hororová drama The Walking Dead: World Beyond v deseti částech ukazuje stav planety po zásahu neznámým virem, který mění lidi na živých mrtvých.

Deset let po této katastrofě přichází mladá generace, která si už „normální“ život nepamatuje. Příběh je vyprávěn prostřednictvím dvou mladých hrdinek.

Lovci / Hunters

Hlavním úkolem Lovců je pátrat po vysoce nacistických představitelů v USA, kteří se snaží obrátit fungování země naruby. Právě Lovci je mohou zastavit a zabránit jim v tomto ďábelském plánu.

Seriál je dějově zasazen do roku 1977 a může se pochlubit Al Pacinem v hlavní roli, díky čemuž mohou mít diváci ještě výše očekávání. Stejně špičková je i pozice producenta, kterou zastupuje Jordan Peele (Uteč, BlacKkKlansman, My). Zastřešuje ho streamovací služba Amazon.

The Undoing

Grace žije na první pohled uspořádaný život. Má manžela, syna, je úspěšná, právě vydává svou knihu. Její život se ale obrátí naruby ve chvíli, kdy její manžel zmizí. Navíc se začnou vynořovat tajemství o dvojitém životě, který vedl.

Minisérie The Undoing z dílny HBO přináší Nicole Kidman a Hugha Granta v hlavní roli. Jde v pořadí již o druhou spolupráci Nicole Kidman a HBO, po seriálu Velké malé lži (Big Little Lies).

Jurský svět: tábor Křída / Jurassic World: Camp Cretaceous

Netflix připravuje novinku, která potěší fanoušky filmových Jurských světů. Animovaný seriál přinese šestici hlavních hrdinů, kteří se kromě dobrodružství budou muset vypořádat i s různými nebezpečnými nástrahami.

Přicházejí totiž do tábora na ostrov, který pustoší dinosauři a jediný způsob, jak je porazit a zachránit si svůj vlastní život, je spojit se. Na producentskou židli usedl Steven Spielberg, který se zasloužil i o vznik dnes již kultovního filmového Jurského parku z roku 1993.

Katy Keene

Milovníci hudebních komedií si přijdou na své při seriálu Katy Keene, v hlavní roli s Lucy Hale, která si získala své fanoušky především díky seriálu Pretty Little Liars. Tentokrát se představí v roli ambiciózní módní návrhářky, která se snaží prosadit v New Yorku.

Kromě ní sledujeme osudy dalších tří mladých lidí, kteří bojují za splnění svých snů v hudebním či módním průmyslu.

The Falcon and the Winter Soldier

Marvel a Disney+ přicházejí s komiksovým novinkou zasazenou do období po událostech filmu Avengers: Endgame. Sledujeme tedy Sama Wilsona a Buckyho Barnese poté, co Sam získal plášť Captaina America.

Minisérie sestávající ze šesti částí by měla být uvedena již koncem roku 2020.

Locke & Key

7. února uvede Netflix adaptaci komiksové předlohy Joe Hill. Tři sourozenci se s mámou po kruté vraždě svého otce vracejí do svého rodného domu, kde nacházejí magické klíče, které jim dávají různou speciální schopnosti. Nejsou však jediní, kteří mají o klíče zájem a musí čelit obrovskému nebezpečí v podobě špatného démona.

0
Uložit článek
Komentovat ( 0 )