Foto: MovieStillsDB

Matrix 4 dostává své definitivní herecké obsazení. S tím souvisí i tato smutná novinka.

Od prvních informací o pokračování ikonické série Matrix jsou fanoušci nadšeni z množství překvapení a horkých novinek, které o připravované snímku přicházejí. Portál Coming Soon však přináší zprávu, která mnoho fanoušků nepotěší.

Jednou z oblíbených a hlavních postav trilogie Matrix je právě postava agenta Smithe, kterou ztvárnil herec Hugo Weaving. V novém pokračování, na které se můžeme těšit už příští rok, ho však neuvidíme. Jak prozradil v rozhovoru pro Time Out samotný herec, důvodem jsou neshody, které při plánování natáčení vznikly.

Foto: MovieStillsDB

Matrix bez představitele agenta Smitha

Podle původních plánů režisérky Lany Wachowski se Weaving v Matrixu 4 objevit měl. Jak však sám uvádí, trvalo až osm týdnů, než se dohodli na době natáčení, která by oběma stranám vyhovovala, protože herec pracuje i na divadelním představení The Visit, které má mít premiéru už 31. ledna. Nakonec se však tvůrci rozhodli, že Matrix 4 bude pokračovat bez něj.

Potvrzeno však je, že v hlavních rolích uvidíme opět oblíbenou hvězdnou dvojici Keanu Reevese a Carrie-Anne Moss jako Nea a Trinity. Kromě něj se můžeme těšit například na oblíbence ze seriálu Jak jsem poznal vaši matku (How I Met Your Mother) Neila Patricka Harrise, Jessicu Henwick, kterou mohli diváci vidět například v úvodní části třetí trilogie Hvězdných válek (Star Wars: Síla se probouzí) nebo Jonathana Groffa ze seriálu Mindhunter z dílny streamovací služby Netflix.

Foto: MovieStillsDB

Přestože podrobnosti o ději nejsou známy a tvůrci detaily tají, už podle obsazení je jasné, že se je na co těšit. Plánované premiéry bychom se měli dočkat již 21. května 2021 a to ve stejný den jako jak bude mít premiéru film John Wick 4, v němž hlavní roli ztvárnil stejně Keanu Reeves.

0
Uložit článek
Komentovat ( 0 )