Foto: youtube.com/Six Entertainment Company

Film The Onanie Club nabírá jasnější podobu. Zvládnou ho opravdu pouze silné žaludky.

Režisér Tom Six se proslavil zejména zvrácenou trilogií o vytvoření stonožky z lidí, na základě propojení jejich trávicích traktů. Jak informuje portál Vice, po několikaleté odmlce se vrací zpět a to s ambiciózním cílem – vytvořit další horor, který bude spadat do kategorie nejnechutnějších.

Film Lidská stonožka je vhodný pouze pro silné žaludky. Vypráví příběh doktora, který se své zvrácené nápady rozhodne zrealizovat. Jeho cílem je pospojovat několik lidí dohromady tak, aby byly i nadále schopni života. Jejich ústa propojil s konečníkem a vyřezal jim z nohou jablíčka, aby nedokázali chodit, jen se plazit po čtyřech.

 

Co je ještě více znepokojivé, je fakt, že na tomto nápadu spolupracovali tvůrci se skutečným chirurgem, aby byl každý jeden detail naprosto přesný. A samotný námět je inspirovaný experimentům z nacistického tábora. Tentokrát se Six rozhodl titul nejzvrácenější filmu všech dob překonat dalším svým zvráceným námětem a vsadil na partii dívek, které vzrušují tragédie.

Nechutnosti chce Lidskou stonožku překonat

Po čtyřech letech se Tom Six vrací s filmem The Onanie Club, který nám ukáže skupinku masturbujících dívek, které vzrušují opravdu zvláštní a nevhodné situace. Už jako avizuje trailer, nebude chybět ani zvrácená scéna masturbujících žen při pohledu na pád dvojčat v televizi nebo uspokojování se s umírající ženou v nemocnici.

Netají se tím, že chce šokovat

„Bude to jeden z nejodpornějších a nejnelidštějších filmů všech dob,“ cituje slova samotného režiséra portál NME. Stejně mluví o něm jako o politicky nejnekorektnějším filmu, jaký byl kdy vytvořen. Tom Six se zjevně v kontroverzi více než vyžívá a pro bližší představu si ho můžeme porovnat s těmi nejkontroverznějšími snímky, jaké byly dosud vytvořeny.

Zda se mu však podaří trumfnout nový snímek Pomalované ptáče, z níž diváci odcházeli z kina, film Zvrácený, který šokuje devítiminutovou scénou znásilnění nebo Srpski film, který je dodnes v mnoha zemích zakázán, je sporné. Už podle samotného námětu a úvodních záběrů z traileru se dá vydedukovat, že jim bude minimálně více než obstojnou konkurencí.

Přesné datum premiéry by měl být zveřejněn až v následujících týdnech. Pokud však patříte mezi fanoušky či příznivce kontroverzních filmů, tato novinka vás jistě potěší. Zatím se nalaďte na sledování těmito ukázkami.

VICE
0
Uložit článek
Komentovat ( 0 )