Karen Gillan ako Nebula. Foto: MovieStillsDB

Podle jedné z hlavních hrdinek se máme na co těšit.

I když se jeho premiéry dočkáme až v roce 2021, fanoušci už nyní hoří nedočkavostí, co si tvůrci dlouho očekávaného třetího dílu komiksovky Strážci galaxie (Guardians of the Galaxy) na ně tentokrát vymyslí. A podle jedné z hlavních hrdinek se opravdu je na co těšit.

Unikátní filmová série komiksových filmů Marvel Cinematic Unviverse (MCU) se pomalu, ale jistě přesouvá do své 4. fáze. Prvním snímkem, kterou v této fázi uvidíme, bude sólovka Black Widow se Scarlett Johansson v hlavní roli, která se do slovenských kin dostane už 30. dubna 2020 a následovat ji bude film plný nových tváří s názvem The Eternals.

To nejlepší ze Strážců galaxie

Chystaná 4. fáze bude ale i o starých známých tvářích, které se vracejí ve svých pokračováních. Konkrétní datum premiéry sice zatím zveřejněn nebyl, někdy v roce 2021 se dočkáme i třetích Strážců galaxie (Guardians of the Galaxy Vol. 3) v režii Jamese Gunna a s původním hlavním hereckým obsazením. A i když je kolem tohoto projektu stále poměrně ticho, jedna z hlavních hvězd již scénář k trojce Strážců četla a portálu The Hollywood Reporter prozradila, že fanoušci se opravdu mají na co těšit.

Foto: MovieStillsDB

Podle Karen Gillan, která v Strážcích galaxie hraje postavu Nebuly, bude totiž plánovaný třetí díl tím nejlepším filmem v sérii. Zároveň dodala, že všichni jsou nesmírně rádi, že trojka vznikne pod taktovkou režiséra prvních dvou filmů, jehož Disney na pár měsíců kvůli nevhodným příspěvkům na Twitteru vyhodilo a vypadalo to, že Guardians of the Galaxy Vol. 3 vůbec nevznikne, respektive by je zrežíroval někdo jiný. To by však nejen podle fanoušků, ale i samotných hereckých představitelů, výrazně ovlivnilo kvalitu celé série.

Gillan – i když patří mezi důležité postavy – také hodně o produkci samotné snímky neví. Jak portálu The Hollywood Reporter přiznala, nezná ještě ani konkrétní datum začátku natáčení. „Už se ale všichni těšíme na to, jak se opět setkáme,“ dodala.

Co bude se Strážci po Endgame?

Jakým směrem se budou Strážci galaxie 3 ubírat je po snímku Avengers: Endgame velmi sporné. Byly tam cestování časem, někdo přežil, někdo umřel, takže bude mimořádně zajímavé sledovat vývoj celého děje nejen tohoto filmu, ale celého konceptu MCU. Události Endgame měli totiž vliv doslova na všechno ve světě marvelovek.

Nejbližší plány Disney a Marvel Studios jsou známé již nějaký ten pátek. Čtvrtá fáze kromě zmíněných tří filmů ukáže i novinku Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings (12. únor 2021), druhého Doctora Strangea ve snímku s podtitulem In the Multiverse of Madness (7. květen 2021), třetího Spider-Mana, který bude zároveň posledním v sérii MCU (16. červenec 2021) a také čtvrtého Thora s podtitulem Love and Thunder (5. listopad 2021). Mezi těmito filmy jsou na plánu i další snímky 4. fáze, přičemž jeden z nedávno ohlášených dat premiéry by mohl patřit právě projektu Guardians of the Galaxy Vol. 3. Který to bude, se ale dozvíme až později.

0
Uložit článek
Komentovat ( 0 )