Twitter/@SonyEnthusiast

Donedávna bylo možné propojit si svůj účet na PlayStation 4 s tím na Facebooku. Nyní však z Asie přicházejí indicie, že Sony může před vypuštěním nového firmwaru ve verzi 7.0 tuto funkcionalitu odstranit.

Fanoušci a majitelé PlayStation 4 byli nemile překvapeni a zaskočeni z informace, že Sony odstraňuje jednu z oblíbených funkcionalit. Podle portálu Express jde o možnost propojení a následného sdílení obsahu z PlayStation 4 prostřednictvím účtu na Facebooku. Tato zpráva vychází z příspěvku na sociální síti Reddit.

Facebook na PS4 končí

Uživatel LegendaryKillerB sdílel screenshot svého přítele, který komunikoval s oficiálním účtem PlayStation Asia na Facebooku ohledně chyby při sdílení obsahu. V odpovědi se uživatel dozvěděl, že k 7. říjnu plánuje Sony propojení Facebooku a PlayStation účtu zrušit a toto rozhodnutí brzy oficiálně ohlásí.

Sony však dosud žádné oficiální oznámení o zrušení podpory nezveřejnilo a stejně není jasné, zda půjde jen o regionální zrušení nebo celosvětové. Stále více uživatelů však začíná vidět chybu při spojení s Facebookem. Je tak vysoce pravděpodobné, že ke zrušení této oblíbené funkcionality skutečně dojde.

Nová verze firmwaru pravděpodobně již bez Facebooku

Pravděpodobný důvod odstranění funkcionality je příchod nového firmwaru ve verzi 7.0. Aktuálně je tato verze firmwaru ve stádiu beta testování a předpokládá se, že přijde ve stabilní verzi už koncem tohoto týdne. Přinese s sebou nové funkci jako je například kalibrace HDR nastavení, vylepšení zvuku v rámci chatu při multiplayeru napříč platformami, rozšíření party skupin až na 16 hráčů a pravděpodobně i zmíněné odstranění podpory Facebooku.

0
Uložit článek
Komentovat ( 0 )