Foto: MovieStillsDB

Culkin míří na TV obrazovky!

Někdejší dětská hvězda Macaulay Culkin v našich srdcích zůstane navěky zafixovaný jako malý Kevin z kultovní vánoční komedii. Dlouho jsme o něm z médií slyšeli jen v souvislosti s různými excesy a známou kauzou zneužívání dětí Michaelem Jacksonem, Culkin však chystá velký návrat na televizní obrazovky.

Jak na svém Instagramu informoval tvůrce populárního hororového seriálu American Horror Story, Ryan Murphy, desátá série přivítá množství již známých tváří a novým přírůstkem v obsazení bude i (problémový) herec Culkin.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Ryan Murphy (@mrrpmurphy),

Zpráva se internetem rozšířila rychlostí blesku a i přes jeho dávným drogovým problémem, mají fanoušci seriálu American Horror Story z přírůstku mezi hlavními hrdiny nesmírnou radost. Zatím ale není známo, koho si Culkin v okrouhlé desáté sérii antologického hororového seriálu zahraje.

I staří známí

Kromě něj se mohou fanoušci AHS těšit i na navrátilce – herečku Sarah Paulson a Evana Peterse, kteří v předchozí deváté sérii s podtitulem 1984 chyběly. Po roční pauze se vrátí i oblíbenkyně Kathy Bates a mnoho dalších známých hvězd jako Leslie Grossman, Billie Lourd, Adina Porter, Lily Rabe, Angelica Ross a Finn Wittrock.

Kromě hereckého obsazení desáté série ale není známo vůbec nic a Murphy nechává nadále fanoušky AHS v napětí. Do vysílání stanice FX se vrátí na podzim, stejně jako tomu bylo v předchozích sériích.

Miliarda diváků

American Horror Story je antologickým projektem, přičemž každá jeho série zobrazuje jiný příběh. Jednotlivé série jsou ale zároveň zvláštním způsobem propojené.

Dohromady vzniklo 103 epizod, které podle portálu Coming Soon viděla už více než miliarda diváků napříč celým světem. V minulosti byly kromě již výše zmíněných herců jeho hvězdami i velká jména jako Lady Gaga, Angela Bassett, Taissy Farmiga, Emma Roberts, Jessica Lange, Connie Britton či Dylan McDermott. Seriál byl v průběhu devíti let vysílání 95-krát nominován na ceny Emmy, 16 z nich vyhrál, stejně tak i dva Zlaté Glóby.

0
Uložit článek
Komentovat ( 0 )