Foto: Activision

Legenda se vrací.

Někdejší ikonu mezi videohrami společnosti Sony Computer Entertainment a studia Naughty Dog s názvem Crash Bandicoot zřejmě netřeba nikomu představovat. Kultovní hru určenou pro herní konzole Play Station u nás proslavila především televizní pořad Maxihra a po úspěšném návratu v redesignovaném remaku v roce 2017 se známý lišák vrací na scénu opět.

Tentokrát si ale žádný fanoušek Crashe nebude muset kupovat drahé herní konzole či samotnou hru. Jak totiž z nejnovějších informací vyplývá, kultovní hra se vrátí v podobě herní aplikace určené pro smartphony. Informuje o tom portál Kotaku, kterému se podařilo dostat k snímkům přímo z prostředí nové herní aplikace.

Podle získaných obrázků a informací to vypadá tak, že mobilní verzi známé hry vyvíjí studio King patřící společnosti Activision. To stálo například za zrodem nesmrtelné mobilní závislačiny Candy Crush.

Kdy se jí dočkáme, neznámo

Jak uvedl slovenský portál Techbyte, vypadá to tak, že Crash Bandicoot pro smartphony bude mírně odlišný od klasické hry známé z prostředí Play Station.

Jakékoliv další informace o smartfonovém zpracování dobrodružství známého herního lišáka ale známé nejsou. Vydané nebylo ani oficiální stanovisko žádné ze zúčastněných stran – tedy fakt, zda se opravdu Crashe Bandicoota na mobilech dočkáme, zatím nepotvrdil ani Naughty Dog, ani Sony Computer Entertainment či společnost Activision.

Printscreeny z mobilní hry se však objevily i na sociálních sítích nezávisle od sebe a tak lze předpokládat, že v nejbližších týdnech (či měsících) se v obchodech s aplikacemi takové oficiální hry dočkáme. Samozřejmě, o všem vás budeme včas informovat.

0
Uložit článek
Komentovat ( 0 )