Foto: MovieStillsDB

Přátelé se vrátí zpět.

Jeden z nejúspěšnějších sitcomů současnosti Přátelé (Friends) se vrátí na televizní obrazovky v květnu tohoto roku. V pátek o tom informovali v tiskové zprávě HBO Max.

Stane se tak u příležitosti startu nové streamovací služby HBO Max, která chce vytvořit konkurenci Netflixu, Amazon Prime Video či Disney +.

Vrátí se celá herecká sestava

Ve speciální epizodě se vrátí celá herecká sestava včetně Jennifer Aniston (Rachel), Courteney Cox (Monica), Lisa Kudrow (Phoebe), Matt LeBlanc (Joey), Matthew Perry (Chandler) a David Schwimmer (Ross) a také tvůrci toho celého – scénáristé David Crane a Marta Kauffman.

Kromě speciální epizody získala streamovací služba HBO Max práva na všech 10 sérií, dohromady tedy na 236 částí. Novou službu to vyšlo pořádně draho. Za všechny předchozí série musela zaplatit 234 milionů dolarů, a za natočení nového hodinového speciálu zaplatí každému z herců od 3 do 4 milionů dolarů.

Foto: MovieStillsDB

Úspěšné návraty seriálů

Návrat sitkomu Přátelé se neustále sklony i kvůli tomu, že po příjezdu na streamovací službu Netflix si seriál našel novou základnu fanoušků. Neustále výzvy ze strany fanoušků na návrat neutichly ani po tom, co se úspěšně podařilo vzkřísit jiné slavné seriály v nových epizodách. Zmínit lze kultovní Akta X (The X Files), Gilmorova děvčata (Gilmore Girls: A Year In Life), Will a Grace (Will a Grace) či Veronica Mars (Veronica Mars) a mnohé další.

0
Uložit článek
Komentovat ( 0 )