Ako by mal nový model vyzerať je zatiaľ neznáme / Zdroj: Youtube / XEETECHCARE

Nové informace z řad Apple o připravovaném "levném" iPhonu, který by měl být nástupcem populárního modelu iPhone SE, jsou venku.

Portál BGR informuje, že novinka neponese název iPhone SE2, ale dostane označení iPhone 9.

V podstatě se ale na profilu připravovaného zařízení, které bychom měli vidět už o několik měsíců, nic kromě názvu nezměnilo. Detaily, které dosud unikaly ven jako o zařízení iPhone SE2, jsou tedy platné i pro iPhone 9.

Pixabay

Jak píše 9to5mac, klíčovými vlastnostmi by měl být 4.7 „displej, vzhled kopírující iPhone 8. Novinka by tedy měla mít fyzické tlačítko a poměrně hrubé rámečky na spodní i vrchní straně. Srdcem telefonu bude nejmodernější Bionic A13 procesor a na zadní straně by se měl nacházet pouze jeden objektiv fotoaparátu. Co však určitě bude připravované novince chybět, je funkce 3D Touch.

Očekává se, že při iPhone 9 budou k dispozici dvě paměťové verze, a to 64 GB nebo 128 GB, a uživatel bude mít na výběr ze tří barevných verzí – šedá, stříbrná a červená. Cenovka by měla startovat na hranici 400 dolarů, což by bylo podstatně méně, za kolik se prodává již několik let starý model iPhone 8. Z řad Apple se nám tak skutečně rýsuje adept na získání si mnoha zákazníků, kteří touží po systému od Apple, no za telefon nechtějí vysolit celý majlant.

0
Uložit článek
Komentovat ( 0 )