BradBuilds/Instagram

Už je to téměř týden, co Tesla šokovala svět futuristickým designem svého nového pick-upu Cybertruck.

Elon Musk přinesl něco, co svými ostrými hranami, minimalistickým ocelovým designem, (téměř) nerozbitnými okny a s mnoha jinými zvláštnostmi, rozdělilo lidi na několik skupin.

Prostě jsme nebyli připraveni na to, že chystaná novinka bude vypadat jako obrněný transportér nové generace. S vylepšeními přišla hned na začátku samotná Tesla. Prvním je návrh na elegantní karavanových přívěs, na kterém by se mohlo například grilovat.

Tesla

Mnohým se ale líbí až na tolik, že vytvářejí různé návrhy, jak by Cybertruck mohl (nebo měl) vypadat a jejich nejlepší digitální předělávky sesbíral portál Futurism. Chris Livaudais, výkonný ředitel Americké společnosti průmyslových designérů, propracoval hranaté linie těla nového pick-upu a vytvořil tak Cybertruck, který se více podobá na tradiční dodávku. „Mým prvním úmyslem bylo odříznout mu pyramidovou část střechy,“ připouští Livaudais. „Vyrovnání vrchu by však také způsobilo, že bude vypadat jako klasický nákladní automobil, což zjevně nebylo záměrem Tesly. Potom, jak jsem upravil zadní nákladovou část na otevřenou, rozhodl jsem se udělat kompromis a zachovat vrchol pyramidy, která je vlastně jedním z určujících prvků boční siluety. „

Uživatelé Redditu však téma pojali o něco radikálnější – Cybertruck dostal několik různých úprav ve Photoshopu. Pokud si pamatuješ na voskové tyrkysově-fialové sklenice z devadesátých let, tento návrh je inspirován právě nimi.

C Y B E R T R U C K from VaporwaveAesthetics

Jeden fanoušek DC Comics se vydal cestou Batmana, a tak vznikl tento Cyber-bat-truck-mobil ve stylu Temného rytíře.

Arkham Cybertruck? Hell yes. from cybertruck

Další uživatel vytvořil celou stránku, která umožňuje upravit Cybertruck na jakoukoliv barvu. Vyzkoušet si to můžeš přímo tady.

Cybertruck

Jiný fanoušek naopak vytvořil doslova elektrizující Cybertruck inspirovaný postavičkou Pikachu z Pokémonů.

Pika Cyber truck OC from cybertruck

 

Na Instagramu se objevil koncept takové zvednuté verze pro řidiče jezdících v terénu. No nevypadá skvěle?

 

Na Twitteru jeden z uživatelů vytvořil celou sbírku stylů včetně Warthog z populární videohry „Halo“ a návrhů inspirovaných videohrou Cyberpunk 2077, v níž by se novinka od Tesly skutečně měla objevit.

0
Uložit článek
Komentovat ( 0 )