Foto: youtube.com/James Rundle

Podívejte se na legendární koncert Live Aid v podání Simpsonových.

Oblíbení Simpsonovi nikdy nepřestanou překvapovat. Tentokrát potěší každého fanouška skupiny Queen a Freddieho Mercuryho. Jak informuje britský portál NME, v nejnovější části mají přinést legendární koncert Live Aid.

Tvůrci seriálu Simpsonovi už mnohokrát zakomponovali do svých částí různé známé a slavné osobnosti či navázaly na události, které se odehrály i ve skutečnosti. Pouze před několika dny přinesly na obrazovky už 31. sérii. A nebude v ní chybět ani překvapení pro nadšence skupiny Queen.

Brian May, kytarista legendární skupiny, uveřejnil na Facebooku příspěvek, který vyvolal u čtenářů obrovskou vlnu nadšení. V nové části, kterou odvysílala televize Fox v neděli 6. října můžeme vidět, jak se Homer Simpson proměnil na ikonu a lídra světoznámé rockové skupiny. A to rovnou na jejich nejnezapomenutelnějším koncertě.

Vzdali poctu hudebním velikánům

Live Aid se uskutečnil 13. července 1985 k získání finanční pomoci postiženým hladomorem v Etiopii. Jeho vrcholem bylo právě vystoupení skupiny Queen, během kterého zahráli šest svých největších hitů. Nechybí mezi nimi skladby jako Bohemian Rhapsody, Radio Ga Ga nebo We Are The Champions, kterou své vystoupení uzavřeli.

Simpsonovi v nové části zvěčnili po svém tento výjimečný okamžik hudební historie. Díky tomu můžeme vidět Homera v roli Freddieho Mercuryho. Oblečené má bílé tílko a kolem ruky vybíjený náramek – přesně, jak ho měl na koncertě i Freddie.

Pokud tedy patříte mezi fanoušky nejen Simpsonových, ale i skupiny Queen, nenechte si tento díl ujít.

0
Uložit článek
Komentovat ( 0 )