Foto: MovieStillsDB

Hry o trůny byl seriál, který sledovali miliony lidí, takříkajíc v dobrém i ve zlém.

Poslední série Her o trůny překvapila mnohých, nedá se však říci, že v dobrém. Diváci jednoznačně nebyli nadšení z toho, jak se to celé skončilo a navíc poté, co museli na poslední sérii čekat tak dlouho. Jeden z herců tvrdí, že existuje alternativní konec, diváci ho však pravděpodobně nikdy neuvidí.

Konec osmé série mnohých nepotěšil

Poslední části Her o trůny mnoho diváků nepotěšily, zejména po takovém dlouhém čekání. Tvůrci však tvrdí, že je všechno tak, jak má být. Daenerys se zbláznila, zlo Cersei Lannisterové nepřevládlo nad dobrem a po sérii bitev, masakrů a střetů s Bílými chodci se každý vrátil ke svému běžnému životu. Samozřejmě, až na pár výjimek.

Jak informuje portál Metro, téměř po celou dobu boj jasným adeptem na nového krále Jon Snow, kterého si zahrál Kit Harington. Tyto předpovědi se však nakonec nenaplnily poté, co Jon Snow zabil královnu. Na trůn Šesti království překvapivě usedl Bran Stark, kterého si zahrál Isaac Hempstead Wright.

Isaac Hepstead Wright jako Bran Stark. Foto: MovieStillsDB

Mnozí diváci vyjádřili nejen zklamání, ale i překvapení. Dosavadní série se totiž nesly ve znamení krvavé brutality a násilí. Tvůrci bez váhání ze scény odstraňovali děti i těhotné ženy, a to nejednou takovým způsobem, že i ti zdatnější si zakrývali oči. Ve srovnání s tím se dá vyvrcholení poslední série označit za mírumilovné.

Herci vytvořili alternativní konec, diváci ho však neuvidí

Herci však mají další překvapení, které má sladkou, ale zároveň i trpkou příchuť. Nedávno se na oslavě setkalo několik herců, mezi nimi například Kristofer Hivju (Tormund Giantsbane), Gemma Whelan (Yara Greyjoy) a Isaac Hempstead Wright. Ti potvrdili, že herci natočili alternativní konec poslední série Her o trůny, je však pravděpodobné, že ho diváci nikdy neuvidí.

Foto: MovieStillsDB

Pro Metro se vyjádřil Kristofer Hivju, který říká, že alternativní konec byl vytvořen spíše pro zábavu, oficiálně se však o tom nemluví. Samozřejmě, prohlášení herce s norskými kořeny vyvolalo u diváků pořádnou zvědavost, Kristofer však na další otázky odpovědět odmítl. Dodal jen tolik, že natáčení bylo opravdu zábavné a způsob, jakým se tvůrci rozhodli ukončit poslední sérii oficiálně, byl překvapením i pro samotné herce.

Kristofer dodává, že po skončení sedmé série a před začátkem natáčení té osmé, měli své teorie nejen diváci, ale i herci. Možností, jak osmou sérii ukončit, byly tisíce a vybrat tu jednu, která by byla správná, je nemožné. Jak si ideální konec osmé série Her o trůny představujete vy?

0
Uložit článek
Komentovat ( 0 )