Etalonem moderní komunity je momentálně GTA 5

A tady je pěkně vidět, jak autoři modifikováním jejich hry počítali už od ohlášení PC verze. Nová nálož módů však posouvá vizuál GTA 5 o několik světelných let dopředu.

I když herní komunita netrpělivě očekává šesté pokračování, fanoušci jedné z nejlepší hry vůbec, téměř šestileté pětky vylepšují její vizuál každým dnem.

Ať už jde o reálné modely automobilů, navyšování počtu textur nebo ultra vysoké rozlišení, mody vylepšují původní hru k nepoznání. Nejznámější dva jsou však GTA 5 Redux a NaturalVision.

Ty přinášejí do hry nové efekty, vylepšené textury a osvětlení, vylepšují cyklus dne a noci a dokonce i počasí. Dvě protichůdné modifikace dosud dokázaly hru zároveň přiblížit realitě, ale také změnit původní hru k nepoznání.

Jak si na tom ty? Si ochotný prohrabávat se tisíci souborů jen proto, aby si ze své oblíbené hry dostal maximum? Věř tomu, že s výše zmíněnými mody tvá oblíbená gangsterka v otevřeném světě bude vypadat extrémně dobře. Navíc, jejich aplikace není a až tak náročná, jak se na první pohled může zdát.

0
Uložit článek
Komentovat ( 0 )