YouTube

GTA 5 je hra, při které se dá strávit opravdu hodně času.

Šílený nápad se zrodil v hlavě YouTubera s kanálem 10HourMovies, který se rozhodl jezdit kolem města San Andreas v GTA 5 až do doby, dokud Rockstar nevydá pokračování této kultovní série. O tomto šíleném nápadu informoval portál Polygon.

YouTuber s kanálem 10HoursMovies však zřejmě překoná všechny dosavadní rekordy. Rozhodl se jezdit kolem obrovské mapy v GTA 5, dokud neuvidíme GTA 6. No a vzhledem k tomu, kolik informací máme o pokračování této série se zdá, že bude San Andreas jezdit opravdu velmi dlouho.

 

Jeho jízdu můžeš samozřejmě sledovat i na přiloženém streamu, v době psaní článku měl na svém kontě projetých už 898 kol, což se dá již v tomto okamžiku považovat za šílené. Počet ujetých kol si můžeš zjistit i sám, stačí do chatu vedle streamu napsat příkaz „!laps“.

Portál TweakTown však předpokládá, že se bude s největší pravděpodobností jednat o bota, který auto ovládá. V GTA 5 totiž takové programy existují. Koneckonců, nové GTA uvidíme zřejmě až po příchodu nové generace konzolí a jezdit nonstop tak dlouho je prakticky nemožné.

0
Uložit článek
Komentovat ( 0 )