Foto: MovieStillsDB

Toto mnoho fanoušků Zaklínače a Hry o trůny potěší.

První série nového fantasy seriálu Zaklínač (The Witcher) na streamovací službě Netflix se těší nemalému úspěchu ze strany diváků i kritiky. Není proto překvapením, že fanoušci se dočkají i druhé série. Konečně, Netflix si ji objednal ještě před premiérou první várky osmi epizod, které se do knihovny dostaly těsně před Vánocemi. Na nové části si však ještě chvíli počkáme, i když zákulisní informace o přípravě druhé série se postupně odstávají na povrch.

Kromě pokračování příběhu zahájeného v první sérii, se můžeme v seriálové adaptaci známé fantasy ságy Zaklínač polského spisovatele Andrzeje Sapkowskiho těšit i na nové dějové zvraty, staré-známé postavy a také postavy zcela nové.

Zcela jistě se vrátí trojice hlavních hrdinů v čele s Henrym Cavillem (Geralt), Anyou Chalotrou (Yennefer) i Freye Allan (Ciri). Kdo však ztvární nové postavy, proti nimž bude zaklínač z Rivie bojovat, je zatím zahaleno rouškou tajemství. Podle portálu LAD Bible se ale můžeme těšit minimálně na jednu novou tvář, kterou má být hvězda seriálu Hra o trůny (Game of Thrones).

Foto: MovieStillsDB

Prozradil ho režisér?

Tvůrci seriálového Zaklínače zatím nic oficiálně nepotvrdili, ale vypadá to, že v již dnes mimořádně očekávaných nových epizodách Zaklínače uvidíme i známou tvář z kultovního seriálu HBO, herce Kristofera Hivju. Toho si mnozí pamatují jako Tormunda a v nových částech se s velkou pravděpodobností objeví.

Spekulace se objevily poté, co režisér druhé série Zaklínače, Stephen Surjik, začal hledat lokace natáčení nových epizod a pochlubil se tím i na svém Instagramu. Pozorným uživatelům sociální sítě neušly hashtagy, které pod fotografií zveřejnil – #witchernetflix, #henryvacill, #anyachalotra a #kristoferhivju.

Jelikož Hivju v první sérii neúčinkoval, zvedla se vlna diskuse a spekulací, že se do hereckého obsazení druhé série dostal.

Kristofer Hivju bude zřejmě jednou z nových tváří v seriálu The Witcher. Foto: MovieStillsDB

Příspěvek vymazal

Samozřejmě, aby toho nebylo málo, režisér zřejmě svým postem na Instagramu prozradil, co neměl a příspěvek po několika hodinách smazal. Šikovní fanoušci seriálu Zaklínač však nic nenechali náhodě a stihli si vytvořit kopii příspěvku, která nyní koluje sociálními sítěmi.

Režisér Surjik se samozřejmě snaží všechny dohady vyvrátit a jako důvod smazání svého příspěvku uvedl, že se jen spletl. Proč by ale uváděl do hashtagů jméno herce, se kterým nikdy předtím nespolupracoval? Fanoušci na tuto otázku již odpověď zřejmě znají – proto, že s ním spolupracovat bude. Zda se tak ale opravdu stane, se dozvíme v nejbližším období.

Druhé série Zaklínače se na Netflixu nedočkáme dříve než v roce 2021. Náročná produkce i snaha dát divákům co nejlepší zážitek jsou totiž to, co produkci nových epizod výrazně zbrzdí. Nové díly jsou zatím ve fázi předprodukce, dělají se úpravy scénáře, hledají se vhodné lokace na natáčení, shánějí se vhodní herečtí představitelé a tak dále.

0
Uložit článek
Komentovat ( 0 )