Ilustračná foto: Unsplash (Tim Bennett)

Pod Facebook spadá mnoho dalších aplikací.

Logo nejznámější sociální sítě Facebook je každému dobře známé. Společnost však představila zcela nové logo, které bude lépe odrážet jeho identitu, respektive bude reprezentovat i další aplikace, které pod něj spadají.

Jak informuje portál Fontech, který čerpá informace z The Verge, nezvyklé logo společnosti ji má oddělit od hlavní aplikace a bude ho používat při všech svých sociálních sítích a aplikacích. Setkat byste se s ním mohli již během několika týdnů.

Aplikace Facebooku se ale nemění a její design zůstává stejný. Nové logo je jednoduché a střídají se v něm barvy, které jsou charakteristické pro ostatní sociální sítě společnosti. Nové logo Facebooku uvidíme například při přihlašování do Instagramu, kde logo bude v barvách typických pro Instagram.

Cílem změny loga má být připomenutí, že Facebook zastřešuje i další aplikace a produkty. Pod Facebook totiž spadá kromě aplikace Messenger i populární komunikační nástroj WhatsApp, sociální síť Instagram a projekty Oculus, Workplace, Portal a Calibra.

 

0
Uložit článek
Komentovat ( 0 )