Screenshot/Twitter

Tesla Cybertruck je momentálně v kurzu.

Postaral se o to i excentrický vizionář Elon Musk, když jí zválcoval dopravní pylon. Postaral se tak o trapný moment a možná nechtěně odhalil malou chybu elektrického pick-upu.

Poslední týdny žije technologický a automobilový svět elektrickým pick-upem Tesla Cybertruck. Auto se pomalu dostává do mysli lidí a důkazem toho jsou i úctyhodné čísla předobjednávek.

I takto se dá na Cybertruck upozornit

Jak se dostat do centra pozornosti ví i samotný CEO Tesly. Ten je známý jako bouřlivák, který se po většině prezentuje na sociální síti Twitter. Jak informuje portál TMZ, nejnovější se však prezentoval i mimo virtuální svět, když se v nočních ulicích Malibu zjevil ve svém novém elektrickém pick-upu.

 

Ten zaparkoval před vyhlášenou restaurací, aby si několik kolemjdoucích mohlo automobil prohlédnout. Co se však událo po odchodu Elona, čekal jen málokdo. Portál Gizmodo upozornil na video zveřejněné na sociální síti Twitter, které ukazuje Elona v novém Cybertrucku, jak zadním kolem zválcuje dopravní pylon.

Trapný moment, nebo i nechtěné odhalení

Ačkoli se mnoho sledovatelů videa na kousku Elona Muska zabavilo, někteří z diskutérů upozorňují na fakt, že dopravní pylon má výšku malého dítěte. Aby však celá příhoda nevyzněla zcela katastroficky, objevují se také názory, že Cybertruck možná ještě nemá zabudované nezbytné senzory, které by Elona před překážkou varovaly. Sehrát svoji roli mohla i samotná konstrukce auta, která vytváří slepá místa. Elon se tak možná nechtěně postaral o odhalení menší nevýhody Cybetrucku.

0
Uložit článek
Komentovat ( 0 )