Ilustračná foto: Unsplash

Společnost hledá opravdového milovníka spánku. Získat tuto práci snů však není tak jednoduché, jak se může zdát.

Pokud pro vás představuje spánek důležitou součást života, případně vám dělá problém ranní vstávání do práce, víme o nabídce, která bude pro vás jako stvořená. Jak informuje portál Unilad, tato společnost vám za spánek zaplatí a tak se může stát vaším vysněným zaměstnáním. Doslova.

Výtkám kvůli dlouhým hodinám strávených spánkem může být konec díky této lukrativní pracovní nabídce. Představte si, že spíte a jste za to dokonce placeni. Pro budoucí zaměstnance indické firmy Wakefit se tato práce snů může stát skutečností.

Navíc, čím více spíte, tím jste pro zaměstnavatele lepším adeptem. Tato zdánlivě jednoduchá nabídka však není pro každého. I za kvalitním spánkem totiž stojí jistý způsob života, který nesplňují všichni.

Ilustrační foto: Unsplash

Firma Wakefit hledá pro rok 2020 nové zaměstnance. Jak uvádí v inzerátu, potřebují člověka s vášní pro spánek a se schopností usnout kdykoliv. Vašim pracovním oděvem bude pyžamo a základním požadavkem je spát minimálně osm hodin denně. Ideálem by však „pracovní“ čas měl trvat devět hodin, sedm dní v týdnu a po dobu sto dní.

„Těšíme se na nábor těch nejlepších spáčů v zemi, kteří jsou ochotni udělat cokoli, aby se spánek stal prioritou jejich života,“ píše se v pracovní nabídce. Iniciativa Sleep Internship se zaměřuje na výzkum zdravého spánku. Podle této unikátní nabídky stačí, aby zájemce spal a vše ostatní je již v rukou zakladatelů tohoto projektu.

Ilustrační foto: Unsplash

Podmínky jsou přísnější, než se může zdát

Ředitelka a spoluzakladatelka firmy Chaitanya Ramalingegowda má na své budoucí zaměstnance vysoké nároky. Uchazeč by měl být schopen usnout do 10-20 minut, předchozí zkušenosti se spánkem v jakémkoliv hlučném prostředí či za různých světelných podmínek jsou výhodou a rovněž zodpovědný přístup k zaznamenávání a analýze údajů o svém spánku. Pokud jste usínali ve škole během vyučování, splňujete další podmínku.

Pití kávy, bouřlivý noční život nebo hodiny strávené na sociálních sítích se považují za negativa při provádění této práce. Mezi další nevýhody uchazeče patří například i chrápání nebo zvyk odkládání vyzvánění budíků. Na druhé straně hluboký nerušivý spánek či dokonce schopnost zpívání přidává plusové body.

Ilustrační foto: Unsplash

Cílem společnosti Wakefit je zkoumání zdravého spánku a možnost navrátit ho dnešní společnosti, která trpí jeho nedostatkem. Kromě této pracovní nabídky se Wakefit snaží prosadit zřízení místností na spaní ve firmách po celé Indii.

Za sto dní strávených kvalitním a dlouhým spánkem získá uchazeč plat více než 30 000 korun. Pro člověka s vášní pro spánek tedy tato nabídka představuje dobrou možnost jednoduše si přivydělat. Kromě toho však bude pro jedince největším benefitem zdravý spánek, který se určitě odrazí i na jeho běžném fungování.

unilad.co.uk
0
Uložit článek
Komentovat ( 0 )