E-MasterSensei/Youtube

Přestože GTA 6 nebylo ještě nijak oficiálně ohlášeno a známé není ani přibližné datum vydání, o připravovaném titulu od studia Rockstar se spekuluje již delší dobu.

Podle nejnovějších informací od bývalého zaměstnance společnosti však můžeme hru očekávat nejdříve koncem roku 2021, informuje Daily Star.

Pokud si fanouškem fenomenální série Grand Theft Auto, tato zpráva tě pravděpodobně nepotěší. Podle nejnovějších informací od bývalého zaměstnance společnosti Rockstar, Dariona Lowensteina, který poskytl rozhovor pro firmu Jefferies, totiž můžeme příchod titulu GTA 6 očekávat nejdříve koncem roku 2021. Zakladatelé studia, bratři Houserovci, totiž údajně kladou větší důraz na to, aby byla hra opravdu kvalitní a ne na dodržování termínů.

Přijde nejdříve koncem příštího roku

Lowenstein si také nemyslí, že bychom se měli v blízké budoucnosti těšit na ohlášení hry či první trailer a hráči si tak počkají o něco déle. Cílem rozhovoru však bylo zejména poradit kupcům akcií firmy Take-Two, což je mateřská společnost studií Rockstar Games a 2K, kteří přemýšleli nad závazkem k většímu podílu.

Flickr / steamXO

Tento časový horizont dává smysl i vzhledem k letošnímu příchodu nových herních konzolí Xbox Series X a Playstation 5, jelikož bude chvíli trvat, než se na hráčském trhu usadí, píše Gamebyte. Jakékoliv další informace o GTA 6 jsou však stále zahaleno rouškou tajemství, a tak nám zatím nezbývá, pouze čekat na oficiální ohlášení hry od Rockstaru.

0
Uložit článek
Komentovat ( 0 )