Foto: MovieStillsDB

Očekávané pokračování kultovní série Matrix bude hvězdné!

Po navrátilích Keanu Reevesovi, Carrie-Anne Moss a herci Yahyaovi Abdul-Mateenovi II., Se ve čtvrtém Matrixu objeví i hvězda sitcomu Jak jsem poznal vaši matku (How I Met Your Mother). A bude to legen … wait for it … dary!

Ano, do už pestré plejády hlavních hrdinů se nejnovější přidává i herec Neil Patrick Harris, jehož mnozí fanoušci seriálů znají jako Barneyho z úspěšného amerického sitcomu How I Met Your Mother. Informovalo o tom několik zahraničních webů, včetně britského LAD Bible.

Zatím sice není známo, jakou postavu Harris ztvární, rozhodně však bude pro fanoušky (nejen) sci-fi žánru nesmírným lákadlem. Je totiž mimořádně talentovaným hercem, který dosud neměl problém ztvárnit jakoukoli postavu.

46-letý Neil Patrick Harris zazáří ve čtvrtém Matrixu. (Foto: MovieStillsDB)

I když ho mnozí známe jako záletníka Barneyho se zálibou v trapných vtipkuje, jeho herecký talent odborná porota vícekrát nominovala na prestižní ocenění Emmy či Zlatý glóbus. V hollywoodském showbyznysu se objevuje pravidelně od roku 1988 a mezi nejznámější filmy, ve kterých se objevil, patří kultovní sci-fi Hvězdná pěchota (Starship Troopers), bláznivá komedie Zahulíme, uvidíme (Harold & Kumar Go to White Castle) či kriminální drama do režiséra Davida Finchera Ztracené děvče (Gone Girl).

Aktivní je i na divadelních prknech, kde ztvárnil desítky postav nejen v představeních, ale i v muzikálech na Broadwayi. Za hlavní roli v muzikálu Hedwig and the Angry Inch v roce 2014 získal dokonce i prestižní ocenění Tony Award. V roce 2010 ho magazín Time zařadil do žebříčku 100 nejvlivnějších lidí světa. Netají se tím, že je gay a s manželem Davidem Burtkaom mají dvě děti (dvojčata).

Chystaný film so zatiaľ pracovným názvom Matrix 4 sa do kín po celom svete dostane v roku 2022. Vznikne pod taktovkou pôvodnej režisérky prvých troch filmov Lany Wachowski, ktorá na ňom bude pracovať bez svojej sestry Lilly. Produkcia snímky by mala odštartovať na jar 2020.

Chystaný film se zatím pracovním názvem Matrix 4 se do kin po celém světě dostane v roce 2022. Vznikne pod taktovkou původní režisérky prvních tří filmů Lany Wachowski, která na něm bude pracovat bez své sestry Lilly. Produkce snímky by měla odstartovat na jaře 2020.

0
Uložit článek
Komentovat ( 0 )