Letsgodigital

Nejnovější úniky odhalují možný datum představení PlayStation 5.

Novinku bychom údajně měli poznat už 20. listopadu 2020 s cenovkou přibližně 11 000 korun.

Nejnovější úniky přinášejí nové informace o dlouho očekávané konzoli nové generace v podobě Sony PlayStation 5. Portál TechRadar upozornil prostřednictvím portálu LetsGoDigital na informace, které přinesl na sociální síti Twitter uživatel PSErebus. Ty naznačují, že nové PS5 bychom se měli dočkat již 20. listopadu 2020, přičemž doporučená cena v Severní Americe by měla být stanovena na 499 dolarů, což v přepočtu činí zhruba 11 000 korun.

 

Z předchozích úniků jsme věděli, že PS5 bude představena koncem roku 2020, což koresponduje nejnovějším únikům. Dalším z úniků uživatel PSErebus naznačuje, že spolu s představením konzole bude vydána i závodní hra Gran Turismo 7.

Samotná cena by tak nemusela byť až taká vysoká, ak si zoberieme do úvahy fakt, že najnovšia PS4 Pro s 1TB diskom stojí aktuálne na Slovensku prostredníctvom oficiálnych predajcov okolo 385 €. Keďže do predstavenia PS5 zostáva ešte mnoho času, tieto informácie treba brať s rezervou.

Samotná cena by tak nemusela být až tak vysoká, pokud si vezmeme v úvahu fakt, že nejnovější PS4 Pro s 1TB diskem stojí aktuálně na Slovensku prostřednictvím oficiálních prodejců okolo 9 800 korun. Jelikož do představení PS5 zbývá ještě mnoho času, tyto informace třeba brát s rezervou.

0
Uložit článek
Komentovat ( 0 )