Foto: MovieStillsDB

Televizní svět Zaklínače se rozšíří.

První série seriálové adaptace kultovního fantasy Zaklínač (The Witcher) se na Netflixu stala obrovským hitem. To koneckonců potvrdily i nedávno zveřejněné výsledky sledovanosti, kterými se oblíbená streamovací služba pochválila. Na druhou sérii si ale fanoušci seriálového zpracování budou muset počkat až do roku 2021. No bez příběhů ze světa Zaklínače nezůstanou úplně – Netflix totiž pro všechny připravil velké překvapení.

The Witcher: Nightmare of the Wolf je název nového anime filmu, který by se na Netflixu měl objevit ještě před premiérou druhé série seriálového Zaklínače. Ta by měla mít premiéru, kvůli náročnosti produkce, až v roce 2021. Netflix se ale rozhodl, že dlouhou pauzu mezi sériemi vyplní jedinečným projektem.

Nejprve se o výrobě anime filmu jen spekulovalo, nakonec ho samotná streamovací služba potvrdila na svém účtu na sociální síti Twitter.

„Spekulace jsou pravdivé, nový příběh ze světa Zaklínače je ve výrobě. Anime snímek The Witcher: Nightmare of the Wolf nás vezme opět na Kontinent, kam míří nová velká hrozba,“ uvádí se v oficiálním příspěvku Netflixu na Twitteru.

Za animovaným projektem bude stát stejný tým tvůrců jako v případě seriálového zpracování, vyrobí ho studio Studio Mir, které stálo i za oblíbeným anime seriálem Legend of Korra.

Žádné další bližší informace o ohlášeném projektu nejsou známy. Neznámo tedy, zda v hlavní roli uvidíme postavu Geralta z Rivie nebo někoho jiného. Známé není ani to, kdy konkrétně plánuje Netflix novinku vydat. Několik webů ale předpokládá, že dočkat bychom se ho mohli ještě letos.

0
Uložit článek
Komentovat ( 0 )