Escobar Inc.

Říká se, že peníze nejsou všechno, ale pokud jich má někdo víc než potřebuje, může si nechat na žádost vytvořit například i vlastní skládací smartphone.

Právě tímto směrem se nyní vybral bratr snad nejznámějšího drogového krále, Pabla Escobara. Nový Escobar Phone 1 je ztělesněním luxusu a výkonu, který v netradičním provedení nabízí každému již za opravdu směšnou částku, informuje Gizmodo.

Hned na začátku však musíme podotknout, že tato novinka, která měla vyjít jako nápad Roberta Escobara, se náramně podobá na jeden z úplně prvních skládacích smartphonů, Royole Flexpai. Ten byl svého času jen jakousi první vlaštovkou a předzvěstí příchodu těchto zařízení. Escobar Phone 1 tak svým způsobem vychází právě z tohoto modelu, od kterého si propůjčil design a povýšil ho na novou, luxusnější úroveň.

Bratr bývalého narkobarona představil vlastní skládací smartphone

Skládací smartphone se jménem, které nikdo nepřehlédne, nabízí velký 7,8 „ohebný AMOLED displej, který se táhne až po část konstrukce, kde je uložena dvojice fotoaparátů s rozlišením 16 MPx a 20 MPx s optickou stabilizací obrazu. Srdcem tohoto netradičního smartphonu je výkonný procesor Snapdragon 855, ke kterému se přidává 6 GB/8 GB RAM dle zvolené paměťové verze. Dostupný je 128 GB a 512 GB varianta.

Napájení zajišťuje 4 000 mAh baterie a celý smartphone běží na operačním systému Android 9.0 Pie. Escobar však svou vlastní nadstavbu uživatelského rozhraní nepřinesl. I ostatní specifikace tohoto skládacího modelu jsou jako z Royole Flexpai, ale Roberto se rozhodl, že tento počin bude světu prodávat za velmi nízkou cenu, aby si ho mohlo dopřát více lidí. Základní verze Escobar Phone 1 v 128 GB verzi stojí jen zhruba 8 000 korun, což je ve srovnání s jinými skládacími smartphony minimální cenovka. Varianta s 512 GB úložištěm je pak dostupný za 11 500 korun.

Překvapí cenou i prezentací ve videích

Stále se přitom jedná o zlomek ceny, jakou si za svůj skládací model ptá Huawei či Samsung. Levnější model se má podle očekávání Escobara vyprodá docela rychle a vyrobených bude pouze 100 000 kusů, informuje The Next Web. Pokud si však někdo tento smartphone objedná a následně by se ho rozhodl vrátit, může narazit na problém. Na oficiálním webu je totiž napsáno, že pokud není jinak specifikováno, vrácení zboží a peněz společnost nezaručuje.

Escobar nezapomněl k tomuto smartphonu připravit i vlastní promo video, ve kterém tuto novinku představují ženy ve spodním prádle. Video může lidi zmást a vyvolat otázku, co chce vlastně Roberto prezentovat, ale skutečně jde o reklamu na jeho vlastní Escobar Phone 1. Aby však upoutal pozornost diváků i prostřednictvím televize, vytvořil reklamu, se kterou se mají setkávat diváci ve více zemích.

0
Uložit článek
Komentovat ( 0 )